Aanlegverbod eiland Pannekoek door slechte beschoeiing

Bij eiland Pannekoek in het Alkmaarder- en Uitgeestermeer is een aanlegverbod van kracht geworden vanwege een onveilige situatie.

De beschoeiing verkeert op verschillende plekken in slechte staat, wat risico’s met zich meebrengt voor bezoekers van het eiland. Om gevaarlijke situaties te voorkomen, heeft het waterbedrijf de maatregel genomen om de veiligheid van mensen te waarborgen.

Het is momenteel onduidelijk hoe lang het aanlegverbod zal duren. Bij inspecties zijn er tekenen van verzakking vastgesteld, wat heeft geleid tot de beslissing om de toegang tot het eiland per boot te beperken. Bezoekers worden verzocht om het eiland voorlopig te mijden tot de situatie verbeterd is.

Blijf direct op de hoogte
Ontvang breaking nieuws uit Zaanstad, 112-meldingen en belangrijke regionale updates direct op je telefoon.
Maximaal enkele berichten per dag, zonder ruis of spam.

Klik en volg RegioZaanstad via WhatsApp.

AANBEVOLEN ARTIKELEN

NET BINNEN

MEEST GELEZEN

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

logo zaanstad

Edities