Start een carrière als vrijwilliger bij Alzheimer Nederland

Wil jij mensen met dementie en hun naasten ondersteunen? Dat kan bij jou in de buurt! Word vrijwilliger bij Alzheimer Nederland. Een mooie, zinvolle invulling naast je betaalde baan, pensioen of studie.

Onze vrijwilligers behartigen de belangen van mensen met dementie en mantelzorgers, geven voorlichting én organiseren bijvoorbeeld de Alzheimer Cafés om ervaringen te delen en in contact te komen met anderen. Met 48 regionale afdelingen en ruim 3600 vrijwilligers is Alzheimer Nederland altijd dichtbij.

Vrijwilligerswerk in regio Zaanstreek/Waterland

Overweeg je vrijwilligerswerk? Start dan een carrière als vrijwilliger bij Alzheimer Nederland. Regionale afdeling Zaanstreek/Waterland kan jouw hulp goed gebruiken. Je komt terecht in een warme, professionele organisatie en werkt samen met een groep bevlogen mensen. Iedereen zet zich met ongekend enthousiasme in voor hetzelfde doel.

Momenteel hebben we de volgende vrijwilligersvacatures in de regio:

  • Secretaris: je bent een administratieve spin in het web die het leuk vindt om met mensen in contact te komen. Als secretaris ben je de rechterhand van de voorzitter van de regionale afdeling en bewaak je de gemaakte afspraken. Bekijk vacature
  • Penningmeester: jouw belangrijkste taak is het opstellen van de jaarlijkse begroting en het bewaken van de uitgaven. Je ben nauwkeurig en weet hoe je een administratie moet bijhouden. Bekijk vacature
  • Bestuurslid communicatie & PR: het is jouw taak om dementie bij zo veel mogelijk mensen in de regio onder de aandacht te brengen. Je onderhoudt en bouwt hiervoor continu aan een relevant netwerk, inclusief de pers. Bekijk vacature

Alzheimer Nederland zet zich in voor een beter leven mét en een toekomst zónder dementie. Bekijk al onze vrijwilligersvacatures of neem contact met ons op via zaanstreek-waterland@alzheimervrijwilligers.nl.

Volg ons op Facebook